Nádrže na dešťovou vodu
AS-REWA

Nádrže na dešťovou vodu AS-REWA jsou výrobky pro komplexní řešení dešťových a šedých vod v domácnostech nyní až s 50% dotací “Dešťovka”.  Vyplňte prosím vstupní dotazník na základě, kterého Vám vyhotovíme nabídku šitou na míru vašemu objektu včetně zpracování odborného posudku.

Pro domácnosti nabízíme komplexní řešení hospodaření s vodou. Jedná se zejména o čistírnu odpadních vod  a domácí úpravnu vody.

nadrze-na-destovou-vodu

AS-REWA

AS-REWA je podzemní nádrž na vodu, která umožňuje komplexní řešení akumulace a využití dešťových vod. Primárně slouží k zachycení srážkové vody z okapů, ale podle potřeby může být využita i k recyklaci dešťové vody v domácnosti nebo na kropení zahrady. Akumulační nádrže lze použít také na regulovaný odtok dešťové vody z pozemku, který požadují předpisy.

Plastové nádrže na dešťovou vodu vyrábíme a prodáváme v několika základních variantách a v různých velikostech. Více o jednotlivých typech se dozvíte níže v textu nebo v prospektu. Cena nádrže na dešťovou vodu je proměnlivá a závisí na jejím objemu, více se dozvíte v ceníku níže. Se svými dotazy neváhejte kontaktovat našeho odborníka (mailem nebo telefonicky) nebo použijte přiložený poptávkový formulář. Rádi Vám pomůžeme vybrat vhodné řešení.

Systém AS-REWA komplexně řeší využití a hospodaření se srážkovou vodou, která spadne na pozemek. Tuto dešťovou vodu je možné akumulovat a následně využívat v domácnosti. Sběr dešťové vody je vhodný zejména tam, kde při splachování WC nebo praní bez problémů nahradí pitnou vodu.

Celý systém využití srážkové vody v domácnosti tedy vodu zachytí, vyčistí od mechanických nečistot, akumuluje a přivede ke spotřebičům. Zároveň je třeba zajistit odtok přebytečné vody mimo systém a možnost doplnění pitnou vodou v případě období sucha.

I když je nádrž AS-REWA určena hlavně pro nakládání s dešťovou vodou, sofistikovaný systém může být s výhodou využit také na vyčištěnou šedou vodu a jiné aplikace.

nádrž na dešťovou vodu

Výhody

  • kompletní vyřešení akumulace a využití dešťových vod
  • velký výběr konstrukcí nádrží a technologického vystrojení
  • možnost individuálních rozměrů
  • kompletní poradenství při výběru, instalaci i použití

Nádrže na dešťovou vodu AS-REWA jsou k dispozici v provedení plastovém samonosném, plastovém pro obetonování a dvouplášťovém pro vybetonování (označení PB), kde plast slouží k izolaci a beton zlepšuje nosnost konstrukce. Podzemní nádrže na dešťovou vodu AS-REWA jsou vyrobeny svařováním z konstrukčních prvků z polypropylenu a jeho kopolymerů lehčených nadouvadlem nebo z extrudovaných desek. Jsou vyráběny jako hranaté (označení ER) nebo válcové (označení EO).

Popis technologie

Vstupní voda je čerpána čerpadlem přes automatický odkalovací filtr, následně je voda upravena na 2 tlakových filtrech naplněných selektivní náplní pro odstranění nežádoucích látek (praní filtrů je řízeno automaticky). Další stupeň úpravy tvoří ultrafiltrace, která upravovanou vodu zbavuje bakterií a virů, odstraňuje barvu a zbytkové nečistoty. Posledním stupněm úpravy je hygienické zabezpečení vody UV zářením.

Využití

Malé obce

Armáda

Minipivovary

Kempy

Zemědělství

Školy

Výrobní společnosti

Developerské projekty

Hasiči

upravna-vody
upravna-vody-detail
upravna-vody
wero-water-napiste-nam